Slávia UKSlávia UK

Novinky


Najlepšou hráčkou extraligy sa stala Widerman.

(24. 5. 2017)

Najužitočnejšími hráčmi extraligy sú blokári - Ludha a Widerman 20. 05. 2017 - Filip Hudec, SVF V ženskom hlasovaní vyhrala anketu aj v jej štvrtom ročníku hráčka VK Slávia EU Bratislava. Po dvoch triumfoch Miroslavy Kuciakovej a minuloročnom prvenstve Barbory Kosekovej sa ... (celá správa)

Kadetský titul získala Slávia UK

(24. 5. 2017)

Majsterkami Slovenska sa medzi kadetkami stali hráčky VK Slávia UK Bratislava 14. 05. 2017 - SVF
V Žiline sa cez víkend uskutočnili finálové turnaje majstrovstiev Slovenska kadetiek a kadetov. V kategórii kadetiek sa z titulu tešili mladé volejbalistky VK Slávia UK Dráčik ... (celá správa)

Majsterkami Slovenska v kategórii junioriek sa stali opäť hráčky VK Slávia UK

(24. 5. 2017)

Majsterkami Slovenska v kategórii junioriek sa stali opäť hráčky VK Slávia UK 07. 05. 2017 - SVF
Volejbalistky VK Slávia UK Dráčik Bratislava obhájili titul majsteriek Slovenska v kategórii junioriek. Zverenkyne trénera Martina Hančíka vyhrali v zápase o zlato na ... (celá správa)

Facka v nadstavbe pomohla

(26. 4. 2017)

Facka v nadstavbe pomohla 26. 04. 2017 - Denník Šport, Pavol Kubiš Slávia oslavuje obhajobu 17. titulu. FOTO: TASR Svoju dvadsiatu piatu účasť vo finále extraligy, v ktorej v ére samostatnej slovenskej súťaže nechýbali ani raz, premenili na 17. majstrovský titul. Volejbalistky VK ... (celá správa)

Slávia EU Cup 2016 vyhrali domáce volejbalistky

(24. 10. 2016)

Víťazkami 29. ročníka turnaja Slávia EU Cup 2016 sa stali domáce volejbalistky.Zverenkyne trénera Michala Matušova vyhrali všetky tri zápasy. V sobotu 08.10.2016 zdolali Fénix Brno 3:0 a v nedeľu 09.10.2016 si poradili s maďarským družstvom UTE Budapešť a KP Brno, ktoré od novej sezóny ... (celá správa)

Z prijatia majstrovského družstva žien predsedom NR SR Andrejom Dankom

(27. 7. 2016)

Dňa 8.6.2016 predpoludním prijal predseda NR SR Andrej Danko náš majstrovský kolektív v priestoroch Národnej rady. Tak už po druhý raz sa dostalo nášmu majstrovskému kolektívu s trénermi mimoriadneho ocenenia od najvyššieho ústavného činiteľa. Keď pred  rokom tiež o tomto čase, po zisku 15 ... (celá správa)

Majstrovský titul aj pre Žiacke družstvo Slávie UK Dráčik

(25. 5. 2016)

V Žiline sa v závere týždňa uskutočnil záverečný turnaj majstrovstiev Slovenska v kategórii starších žiačok. Titul získali volejbalistky VK Slávia UK Dráčik Bratislava, keď vo finále zdolali v bratislavskom derby ŠŠK Bilíkova Bratislava 3:1. Bronz získal MVK Frigolog Nové Mesto nad Váhom, štvrté ... (celá správa)

Kadetky na Majstrovstvách SR strieborné

(25. 5. 2016)

V Žiari nad Hronom vyvrcholili v nedeľu majstrovstvá Slovenska kadetiek. Titul si vybojovali hráčky ŠŠK Bilíkova Bratislava, keď v krásnom finále zdolali obhajkyne titulu VK Slávia UK Dráčik Bratislava 3:2. Bronz získali kadetky COP Nitra po víťazstve 3:1 nad VK Spišská Nová Ves. Najlepšou hráčkou ... (celá správa)

1 2 3 4 5 6 »

Venujte nám

 2%

 

 

Z histórie ženského volejbalu v Slávii UK Bratislava
V Slávii UK sa volejbal organizuje od roku 1953. Najskôr pod hlavičkou VŠ Bratislava, neskôr pod názvom Slávia Univerzita Komenského Bratislava. Od jeho založenia je vysokoškolským klubom. Je najúspešnejším ženským volejbalovým klubom na Slovensku, ako aj veľmi uznávaným a úspešným klubom v celej Európe.
Viac

 

 

 

Fotogaléria

Linky

Ekonomická univerzita Bratislava
www.euba.sk

Medzinárodná Volejbalová Federácia
www.fivb.org

Konfederácia Európskeho Volejbalu
www.cev.lu

Stredoeurópska Volejbalová Zónová Asociácia
www.mevza.org

Slovenská Volejbalová Federácia

www.svf.sk

Slovak Sport TV
www.slovaksport.tv

TVCOM
www.tvcom.cz

Volejbal.sk
www.volejbal.sk

Volejbalový Klub Polície
www.volleyball.sk

Mikasa
www.mikasasport.sk

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalová akadémia Zdenka Haníka
www.hanikvolleyball.cz

 

Český Volejbalový Svaz
www.cvf.cz

Ministerstvo Školstva
www.minedu.sk

Slovenská Asociácia Univerzitného Športu
www.saus.sk

Slovenská Asociácia Športu na Školách
www.sass.sk

 

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1069382, dnes je: 21. jún 2024, 16:03]