Slávia UKSlávia UK

Archív noviniek


Turnaj PARK VOLLEY Bratislavčanov

(24. 5. 2006)

Náš volejbalový klub organizuje v spolupráci s Prosperitou Slovenska volejbalový turnaj pod názvom PARK VOLLEY Bratislavčanov dňa 28.05.2006 (nedeľa). Turnaj sa uskutoční na trávnatých futbalových ihriskách pri kúpalisku Matadorka v Petržalke. Bližšie informácie pozri na: www.prosperita-slovenska ... (celá správa)

Kadetky na majstrovstvách Slovenska skončili na 2.mieste

(8. 5. 2006)

Naše mladé volejbalistky – kadetky získali v Žiline v dňoch 5.- 7.5.2006 titul vicemajstra Slovenska v kategórii kadetiek. Ako vlaňajšie majsterky mali ťažkú úlohu, obhájiť titul. Družstvo zložené z 2 hráčok zaradených do „A“ družstva, 1 hráčky z „B“ družstva ... (celá správa)

Juniorky Slávie UK SLSP Bratislava získali na Majstrovstvách SR junioriek v Liptovskom Hrádku zlato

(2. 5. 2006)

Naše mladé volejbalistky – juniorky získali v Liptovskom Hrádku v dňoch 28.- 30.4.2006 titul majstra Slovenska v kategórii junioriek. Družstvo zložené z 3 hráčok zaradených do „A“ družstva, 7 hráčok z „B“ družstva a 2 hráčok z juniorky nenašli na celom turnaji premožiteľa. Vyhrali postupne v skupine ... (celá správa)

Solange po operácii kolena

(16. 4. 2006)

Naša kapitánka Solange Soares absolvovala po štvrtkovom zranení v Senici operáciu kolena. Hospitalizovaná bola v nemocnici - Antolská v Petržalke, kde ju operoval p.MuDr.Ernest Sivík. Podľa jeho vyjadrenia mala Solange roztrhnutý kolenný väz - ligamentum patella. Momentálne ju ... (celá správa)

2.finálový zápas: Slávia UK SLSP - OMS Senica 0 : 3 (7, 13, 7)

(16. 4. 2006)

Náš 2.finálový zápas so Senicou sme nezvládli hlavne psychicky. Urobili sme neuveriteľne veľké množstvo vlastných nevynútených chýb. Hlavne na príjme podania a v útoku. Senica mala výborný servis a bloky, voči ktorým sa nám ťažko presadzovalo. V tomto zápase sa ukázalo ako veľmi  ... (celá správa)

1.finálový zápas: OMS Senica – Slávia UK SLSP 3 : 0 (24,17,20)

(14. 4. 2006)

Dievčatá začali veľmi bojovne a celý prvý set sme vyhrávali. Pri stave 18:14 sme pokazili servis, čo súper hneď využil a následne sme dostali 5 bodov. V koncovke sme ich však dobehli na 24:24. Po dlhých bojovných výmenách však posledné 2 body patrili Senici. V 2.sete sa nám na začiatku ... (celá správa)

Slávia UK SLSP znova vo finále extraligy žien

(7. 4. 2006)

Víťazstvom v treťom zápase doma proti Pezinku sa naše dievčatá už po 14 raz (!) za sebou prebojovali do finále extraligy žien. Z toho získali doteraz 10 majstrovských titulov.
Bez straty jediného setu vo ¼ finále nad Sláviou TU Košice (3:0,3:0,3:0) a v semifinále play-off nad VTC Pezinok ... (celá správa)

úspech v MEVZA Champions Cup-e

(7. 4. 2006)

Naše A družstvo žien slávilo v novovytvorenej a nedávno skončenej medzinárodnej Stredoeurópskej lige žien 2005/06 (Mevza Champions Cup) veľký úspech. V konečnom poradí medzi 9 európskymi družstvami zo Slovinska, Chorvátska, Maďarska a Rakúska obsadilo vynikajúce 2. miesto! Treba povedať, že ... (celá správa)

« 1 2 3 4 5 »

Venujte nám

 2%

 

 

Z histórie ženského volejbalu v Slávii UK Bratislava
V Slávii UK sa volejbal organizuje od roku 1953. Najskôr pod hlavičkou VŠ Bratislava, neskôr pod názvom Slávia Univerzita Komenského Bratislava. Od jeho založenia je vysokoškolským klubom. Je najúspešnejším ženským volejbalovým klubom na Slovensku, ako aj veľmi uznávaným a úspešným klubom v celej Európe.
Viac

 

 

 

Fotogaléria

Linky

Ekonomická univerzita Bratislava
www.euba.sk

Medzinárodná Volejbalová Federácia
www.fivb.org

Konfederácia Európskeho Volejbalu
www.cev.lu

Stredoeurópska Volejbalová Zónová Asociácia
www.mevza.org

Slovenská Volejbalová Federácia

www.svf.sk

Slovak Sport TV
www.slovaksport.tv

TVCOM
www.tvcom.cz

Volejbal.sk
www.volejbal.sk

Volejbalový Klub Polície
www.volleyball.sk

Mikasa
www.mikasasport.sk

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalová akadémia Zdenka Haníka
www.hanikvolleyball.cz

 

Český Volejbalový Svaz
www.cvf.cz

Ministerstvo Školstva
www.minedu.sk

Slovenská Asociácia Univerzitného Športu
www.saus.sk

Slovenská Asociácia Športu na Školách
www.sass.sk

 

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 208024, dnes je: 22. apríl 2024, 07:55]